bucek.alt

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce

Pozycjonowanie (SEO) to kompleksowa usługa polegającą na wypromowaniu strony internetowej na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych (najczęściej Google) dla wskazanych wyrażeń kluczowych. Usługa pozycjonowania jest jednym z najważniejszych elementów strategii internetowej każdej firmy poważnie myślącej o pozyskiwaniu nowych klientów tą drogą. Potencjalni klienci na całym świecie najczęściej korzystają z wyszukiwarek, jako głównego źródła informacji o produktach, usługach, firmach, itd.
Proces optymalizacji Twojej strony internetowej:


Dobór słów kluczowych - trafność w doborze słów kluczowych jest jednym z najważniejszych elementów pozycjonowania. Należy postawić się w sytuacji potencjalnego klienta i przewidzieć w jaki sposób będzie on wyszukiwał informacje w wyszukiwarce. KKIT zajmie się tym, aby na zadaną frazę jako pierwszy pojawiał się odnośnik do Twojej firmy.

Optymalizacja kodu – ważne jest, jak strona jest widziana przez ludzi, ale jednakowo istotne jest to, jak strona jest widzialna przez silnik wyszukiwarki. Głównym celem optymalizacji kodu jest optymalizacja poprzez zachowanie standardów internetowych, tak aby strona została włączona do indeksu wyszukiwarek, a przez to później znaleziona przez użytkowników internetu.

Optymalizacja treści – zawartość strony ma być jasna dla użytkownika: oddzielone części, które powinny być oddzielone, uwidocznienie elementów ważnych dla strony, odpowiednie zaaranżowanie zawartości strony jak menu, nagłówki. Ważny jest odpowiedni dobór słów kluczowych dla danej strony oraz wplecenie ich odpowiednio do treści,

Dobranie struktury i wewnętrznych linków, których liczba jest znaczącym elementem optymalizacji. Wewnętrzne linki są bardzo ważne, powinny mieć odpowiednią strukturę oraz oczywiście odpowiedni tytuł. Sporą rolę w ostatnim czasie odgrywają także tzw. Przyjazne linki.


Nasza oferta jest interesująca?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza, dzięki któremu łatwiej będzie nam dostosować ofertę specjalnie dla Twojej firmy.
kontakt
z nami
page.offer.contact.img.alt
Kontakt z nami:

+48 85 874 49 85
+48 500 687 300